اوپرت اولین سفر من به عنوان اسپارک بود. وقتی که قرار شد اسپارک متولد بشه، باید با لیدرها هماهنگ می‌کردم تا همراهشون بشم. علی اسکروچی جز اولین گزینه‌های من بود. یادم هست وقتی که بهش زنگ زدم جواب تلفن نداد و چند ساعت بعد خودش تماس گرفت، صداش حسابی خواب آلود بود، منم اصلاً عادت نداشتم ببینم علی خواب باشه، اما فهمیدم تازه از سفر برگشته و تمام شب رو رانندگی کرده! ایده رو باهاش مطرح کردم، خیلی استقبال کرد و قرار شد با علیرضا براتی هم مطرح کنم. خیلی زودتر از تصور من علیرضا براتی اوکی داد تا با جابر از مصر راه بیفتن بیان تهران و از اینجا من و امیر بهشون ملحق بشیم تا توی جاده فیروزکوه به گروه اسکروچی برسیم.
این سفر یکی از بهترین سفرهای من بود، چون از طرفی همسفری های خیلی خیلی باحالی داشتیم و هم مقصد فوق العاده بود. پذیرایی های علی اسکروچی هم که دیگه حرف نداشت.
نظر مسافرهای علی رو در مورد تورهاش پرسیدم، امیدوارم یک روز هم برسم تا این ویدئوها رو ادیت کنم. شاید باورتون نشه ولی ما از اوپرت بیشتر از 4 ساعت راش داریم!
وقتی که فیلم‌های ما رو توی دفتر کاست دیدند، گفتند این برنامه نمیتونه پخش بشه یا حداقل به این زودی‌ها امکانپذیر نیست و دلیلش ماشینهای لوکس آفرودی بود. به قول یاسر فقط بیست میلیارد تومن ماشین توی یکی از کادرها ظاهر شدن!
دلم می‌خواد بعدا بیشتر از این سفرم براتون بگم…

در حال حاضر نظری وجود ندارد.